درباره ما

درباره ما

گروه فن آوران و فني كاران آنلاين سرويس با انجام و ثبت خدمات در طي ٢٤ ساعت شبانه روز به شماره ثبت  ٢٣٩ و شماره ملي ١٤٠٠٤٩٢٨١٤٤ به تاريخ ثبت  سال ١٣٨٢ (سهامي خاص با مسوليت محدود) با نام و لوگوي  آنلاين سرويس ٢٤ به منظور نگهداشت و خدمات پس از فروش لوازم خانگي اعم از نصب و راه اندازي و تعمييرات لوازم خانگي ( انواع كولرهاي گازي ، انواع لباسشويي و ظرفشويي ، انواع تلويزيون هاي ال اي دي، مايكرويوو و جارو برقي ...)  تاسيس گرديد.
شركت خدماتي آنلاين سرويس ٢٤ با بيش از ١٠سال سابقه كاري  و داشتن بيش از ١٠٠٠ تكنسين مجرب و كار آزموده در تمام شهرهاي ايران در  زمينه نصب و راه اندازي و تعميرات لوازم خانگي آماده خدمتگذاري به تمام هموطنان و شهروندان و همکاری با فروشگاه ها و وارد کنندگان لوازم برقی و خانگی و ... میباشد.
لوگو و اسم اين شركت (آنلاین سرویس ۲۴) ثبت رسمي گشته و كليه حقوق ثبتي و معنوي آن محفوظ و هرگونه تقليد يا كپي از نام ، لوگو و موارد ذينفع اين شركت پيگرد قانوني خواهد داشت .
تجربه و کیفیت خدمات ما ضمانت اعتماد و اطمينان شما خواهد بود.
با آنلاين سرويس دیگر نگران لوازم خانگی خود نباشید و در هر لحظه و هر کجای ایران  با آرامش و اطمينان خاطر خدمات با کیفیت را از ما بخواهید.

مزایای استفاده از خدمات پس از فروش آنلاین سرویس 24

 - بهره مندی از مزایای پوشش تعویض کالا.
-  حُسن سابقه در پشتیبانی از 11 هزار مشترک.
-  خدمات پس از فروش مورد تأیید توسط متخصصان، مجامع و اتحادیه ها.
-  استفاده از قطعات اورجینال در دوره خدمات و پس از آن.
-  گستره پهناور مناطق تحت پوشش به پشتوانه 1000 نمایندگی در سراسر ایران.
-  دارای گواهینامه ISO 9001:2008 در سیستم مدیریت خدمات پس از فروش.
-  کیفیت بالای خدمات پس از فروش به گواه 15 سال سابقه حضور درخشان در ارایه خدماتی استاندارد و شایسته مشتریان برندهای برتر.

آنلاین سرویس

سوالی دارید همین اکنون بپرسید

Captcha